Eddie Bengamur (Bělorusko)

Edík je velmi přátelský, velký mohutný bengálský kocour. Je teple, zrzavě zbarvený s velmi výraznými vnitřky obrovských rozet. Edíka jsme zvolili k holčičkám pro zvětšení a vykontrastování rozet. Je to moc pěkný kocour, jen ten jeho hlásek je vtipný. Zní jak malé dítě :D Edíku, jsme zvědaví jak pěkná budeš dělat koťata. Vítej u nás a snad se ti u nás líbí. 

Rasa: Bengálská kočka
Barva: černá tečkovaná BEN n24
Datum narození: 15.9.2018
Váha: x kg
Rodiče: otec - Bacardi Bengamur, matka - Xstasi Bengamur
Testy: vše negativní - PKD, HCM, PKdef, PRA-b, Fiv, FeLV


Ghazzir Kahraba Talkha

Kdo hledá ten najde. My moc dlouho nehledali a našli našeho nového kočičího miláčka a parťáka. Ghazzir alias Gaz, Gastroš, Gejzda či Gejzír je úžasný. Pár chvil mu stačilo na to, aby se plně integroval do naší kočičí smečky. A je to miláček, britské kočičky používá jako polštář a s bengálkama řádí o sto šest. Je s ním sranda, povahu má bezvadnou. Vzhledově vypadá také perfektně, světlejší šedá hustá dvojitá srst, krásná a elegantní hlava, zelená hluboká kukadla. Krasavec je už teď a až vyroste? To bude teprve krása.

Rasa: Ruská modrá kočka
Barva: RUS
Datum narození: 6.7.2020
Váha: x kg
Rodiče: otec - Kant Hollyboy, matka - Phoebe Glendoveer
Testy: vše negativní - PKD, pd-PRA, ALPS, FIV, FeLV


Basileo Brilliante Gatto


Náš nejrozmazlenější. Pan Baz, Bazinga či Bazoš nebo taky odpaďák (sice je krásný, ale slušného vychování moc nepobral). Granule panáček nepapá to né…. Ale vybufetit odpadkový koš to je přece mňamka, sníst hranolky, bramborovou kaši, nebo houbu na mytí no to jó. To pán dokonalý si rád pochutná. Totální mazel a totální je ještě málo. Jestli jsme si mysleli, že Bastík bengál je největší mazel na světě, tak tenhle je největší mazel v galaxii. Je boží.

Rasa: Britská krátkosrstá kočka
Barva: BSH ns 11
Datum narození: 7.4.2020
Váha: x kg
Rodiče: otec - Piccolo Palla Di Pelo, matka - Gira Palla Di Pelo
Testy: vše negativní - HCM, PKD, rdAc-PRA, SMA, GSDIV
Krevní skupina: B


         "Existuje větší dar než kočičí láska?"