Laura Rosettebengal

Laura neboli Polární Lištička či Laurinka. Je temperamentí, praštěná a neuvěřitelně chytrá a tak trochu i vyčůraná. Zlobit umí jako čert, kouká jí to z očí. Ale zároveň se umí přitulit a příst a příst. Miluje chlapy, jak ty kočičí tak ty lidský. Je jako pejsek, na manželovi visí pohledem a pronásleduje ho. Je zajímavá, zvláštní, divoká, nespoutaná a také velmi, ale velmi hlasitá až by se dalo říci, že uřvaná. Kolikrát si říkám, že je skvělé, že bydlíme v lese, protože o řev je u nás postaráno :) to je šílený orchestr, když Lištička spustí, přidá se Tatoušek, Mňauí a nakonec i zbytek a do toho začnou štěkat naši pejsci a sousedovic psi, tak je to opravdový koncert. Kdo nezažil, neuvěří :)
Laurinka našla milující domov u moc milých lidí v Berouně. Jsme moc rádi.  

Rasa: Bengálská kočka
Barva: BEN n 24, černá tečkovaná ve světlých medově teplých odstínech
Datum narození: 22.6.2016
Váha: 3,25 kg
Rodiče: otec - Kind of Magic vom Kranichsberg, matka - Titti Rosettebengal


Brenda Ussuriah

Brenda alias Kikina je naší novou chovnou bengálskou posilou. Kikina u nás byla dříve na dvou krycích návštěvách. S naším kocourkem měla 2x nádherná koťátka, takže se už s Kikčou známe. 08. 08. 2020 jsme si pro ní jeli do jejího bývalého domova a u nás jsme jí nabídli novou láskyplnou náruč, kterou přijala. Kiki Miki je mazlivá, dotěrná a úžasná. Sice se jako pravá bengálska nesnese s ostatníma bengálskýma holkama a vlastně s žádnýma holkama, i tak je skvělá. A dobrá náhoda je, že ze strany táty je to Laury sestřenice a ze strany mamky Xeny sestřenice. Jak je ten svět malý. Vítej u nás pipino.

Rasa: Bengálská kočka
Barva: BEN n 24, černá tečkovaná ve středně hnědých teplých odstínech
Datum narození: 14.6.2018
Váha: 3,80 kg
Rodiče: otec - Hiro Rosettebengal, matka - Usuria BondivalŠampion Bastian Bardia Wild Cat

Jako druhého jsme si pořídili 12.8.2017 pana Paštiku neboli našeho úžasného chovného kocourka. Neuvěřitelně mazlivý, přítulný, prostě pan vtěrka. Občas máme pocit, že se mu porouchalo vrnící zařízení a nemůže přestat :) každého si získá svou přátelskou a opravdu až násilně mazlivou povahou. Je to úžasňák každým kouskem svého statného těla, jemuž dominuje krásná lví hlava. Je to miláček a zároveň velký šéf s kterým by nechtěl nikdo přijít do křížku. Je perfektní, jeho koťata jsou nejen exteriérově nádherná, ale hlavně po tátovi dědí jeho neskutečně přátelskou a mazlivou povahu.

Bastík je perfektní, svou úžasnou povahu předal téměř 60 koťatům a za to mu moc děkujeme. Díky němu jsou naše koťata opravdu boží. Ale již nastal čas Bastíkovi poskytnout zasloužený důchod.

Bastík zůstává u nás, snad ho naše nekastrovaná smečka přijme a bude si moci užívat klid a mazlení.

         


Interšampionka Xena Bondival

Nejkrásnější princezna bojovnice Xena alias Mňaiu. Naše první kočička, kterou jsme si pořídili 23.12.2016 z chovné stanice Bondival CZ. Je úžasná, krásna, drobná, temperamentní, hravá, divoká. Pravá šelma vládnoucí celé naší smečce. Naprosto nás svým vzhledem a povahou učarovala a přesvědčila v tom, že se pustíme do chovu. Je to naše milovaná holčička.

Bohužel její krása a divokost byla vykompenzována zdravotními potížemi, které vyústily ve dva císařské řezy, ze kterých se nám nepodařilo zachránit jediné miminko. Miminka nebyla správně vyživená a vyvinutá. Na pár hodin s námi bylo jediné miminko, kocourek Indián a i přes naší obrovskou snahu udržet ho při životě, po 27 hodinách života zemřel. Přesně tři roky na minutu po té, co jsme si manželem řekli ano. Bylo to opravdu hrozné. Od manžela jsem dostala ten den růže k výročí svatby, po pár hodinách jsem je položila na hrob Indiána, malého bojovníka. Chov je náročný a mnohdy nespravedlivý a plný bolesti. Ale naše Mňauinka se zotavuje a za pár dní už bude zcela fit.

Mňauinko děkujeme ti za 6 nádherných koťátek Dráčka, Daenerys, Dolores, Herryho D, Hermionu a Helgu. Svým majitelům dělají obrovskou radost.

Nyní si užívá spokojený život v novém domově v Horním Slavkově.


Boris Sumarum

Boris je bázlivý velký sněžný sametový kocourek s uhrančivě modrýma očičkama. Který by se z fleku mohl stát mistr světa v ležení na horkém topení.

Nyní si užívá spokojený život v novém domově v Břeclavi.


"Kočky jsou lék, jsou smích, jsou mazlení. jsou pořád přinejmenším miloučké a někdy přímo krásné."