Cena? 

Velmi často nám chodí dotazy pouze na cenu za kotě. Abychom předešli těmto dotazům a Vy jste věděli zda na koťátko máte dostatek financí, tak zde uvádíme orientační ceny.

Bengálské koťátko na mazlíčka 20.000 Kč, na chov od 40.000 Kč. 
Ruské modré koťátko na mazlíčka 20.000 Kč, na chov od 30.000 Kč. 
Britské krátkosrsté koťátko na mazlíčka 10.000 Kč - 15.000 Kč, na chov od 25.000 Kč. 

Záloha na Vámi vybrané kotě je ve výši 5.000 Kč. V případě zrušení rezervace ze strany kupujícího je záloha nevratná a propadá ve prospěch prodávajícího. V případě zrušení rezervace ze strany prodávajícího bude záloha vrácena v plné výši kupujícímu. 


Zkratky a poznámky u jednotlivých vrhů

BEN - Bengálská kočka 

RUS - Ruská modrá kočka

BSH - Britská krátkosrstá kočka

Volná/volný - kotě nemá zájemce 

V jednání - kotě má zájemce, ale nebyla uhrazena záloha, maximálně týden čekáme. V případě neuhrazení zálohy bude nabídnuto k dalšímu prodeji. 

Rezervovaná/rezervovaný - za kotě byla uhrazena záloha. Avšak kotě je ještě u nás a těší se do nového domova. 


Vrh Z  Kelly x Eddie 01.04.2022 BEN

Zoro Eddie (rezervovaný Bratislava)
Zoltán Eddie (volný)
Zohan Eddie (volný)
Zoe Kelly (rezervovaná Švýcarsko za dědou Bastíkem)

Celí napnutí, jsme očekávali vrh Kellinky. Po krásném vrhu Kellynky sestřičky Klárky jsme věděli, že to musi být bomba! A taky, že ano! Kelly to se vážně povedlo, sice se narodili na apríla, ale jejich krása není vtipná, ale dechberoucí. Kellynku si necháváme dále, stará se krásně a je moc hodná. Miláčci vítejte na světě!

Vrh Y Nathali x Basileo 20.03.2022 BSH

Yossef Basileo (rezervovaný Praha)

Jednou větou: Plyšáček, miláček Pepíček alias Pipin. Natalky první, poslední a jediné a také perfektní miminko. 


Vrh X Jane x Ghazzir 19.03.2022 RUS

Xavier Ghazzir (volný)

Jane a její poslední vrh, sice má jen jednoho chlapce, ale o to krásnějšího. Xavier je opravdu povedený, roztomilý a velký. Jak je sám, tak si užívá mléčné hody a je pěkně urostlý. Jane fakt se ti moc povedl, děkujeme!

Vrh W Klarisa x Eddie 17.03.2022 BEN

Wanessa Klarisa (zamluvená)
Wendy Klarisa (volná)
Walerie Klarisa (volná)

Naše tři buchty po naší krasný Klárce. Jak je Klárka krasná, tak jeji holky jsou ještě 10x krásnější a taky úžasnější a praštěnější. Jen Klárka trošku zklamala, ač je skvělá, tak neměla mléko a cecíky nefungovaly tak jak měli, takže to jsou Klárky první a zároveň posledni koťátka. Díky Klárko!

Vrh V Jasmin x Ghazzir 13.03.2022 RUS

Valentýnka Jasmin (zamluvená)
Viktor Ghazzir (zamluvená)
Vendelín Ghazzir (zamluvená)

Jasmínky poslední překrásný vrh. Křehká a miloučká kočička a dva vlezlý, mírně dotěrní a uvrnění chlapečci. Škoda, že již poslední Jasmínky vrh, ale o to mazlivější. Milujeme vás koťátka.

Vrh U Nella x Basileo 07.03.2022 BSH

Umberto Basileo (rezervovaný Český Krumlov)
Uršula Nella (rezervovaná Plzeň ke kočičce Penny)
Ulrika Nella (volná)

Po delší pomlce velmi očekávaný vrh skvělých, nadýchaných kuliček. Nellince se jako obvykle koťátka povedla, jsou úžasný mazlivý a prostě dokonalý. Jediné mínus je, ze jsou to jeji poslední, o to vice si je užijeme. Miláčci jste perfektní.

Vrh T Brenda x Eddie 04.10.2021 BEN

Tamara Brenda (Plzeň)

Tereza Brenda (Cheb)

Tomas Eddie (Kadaň)

Náš letošní poslední vrh koťátek a zároveň i na delší dobu poslední vrh.  A také poslední vrh Brendy alias Kikiny. Ač je to úžasná maminka a k lidem přátelská kočička, tak se s ostatními kočkami nespřátelila a tak je na čase jí nechat vykastrovat a najít vhodnější domov. Kiki jsi skvělá a tvůj poslední vrh se ti neskutečně povedl, koťata jsou krásná, zdravá, velká a opravdu kouzelná. Díky Kiki, díky i tobě Eddie. A vám koťátka přejeme jen to nej nej nej do vašeho života.


Vrh S Jasmin x Ghazzir 27. 09.2021 RUS

Shelby Ghazzir (Košice spolu se Sunny)
Sunny Jasmin (Košice spolu s Shelbym)
Sendy Jasmin (Plzeň)

Je to tady, náš první vrh ruských modrých koček od vlastního kocourka. Naše perfektní Jasmínka byla u porodu statečná a šikovná a šlo jí to velice dobře. V poledne si mňoukla a za 2 hodinky bylo hotovo. Na svět se vyklubali 2 kočičky a jeden kocourek. Jsou to úžasní plyšáčci. Toto spojení se nám moc líbí. Děkujeme mamince i tatínkovi, to se jim opravdu povedlo. A koťátka, vítejte na světě!


Vrh R Gloria x Eddie 09.08.2021 BEN 

Ronald Eddie (Praha) 

Raffaelo Eddie (Hroznětín) 

Rambo Eddie (spolu s Grétou a Gerdou do Rokycan) 

Rocky Eddie (Brno) 

S novým kocourem máme v našem bengálském chovu novou krev, nové možnosti a hlavně úplně jiné rozety. Byli jsme zvědaví a plni očekávání a ta se i naplnila. Narodili se 4 překrásní a úplně jiní kluci, než jsme byli doposud zvyklí. Rozety jsou obrovské a neskutečně kontrastní, i hlavičky mají jiné. Opravdoví fešáci, ještě až ji vypadá kotěcí zasrstění, to bude teprve paráda. Kluci moji krásní vítejte a již brzo budete mít ty nejlepší rodiče. 

Vrh Q Nelly x Basileo 27.07.2021 BSH

Hned po Mirince přišla na řadu Nellynka. Jako kdyby věděla, že má alespoň 2 dny počkat, po Mirince, abychom se nezbláznili :) Porod na prvorodičku měla také hladký, relativně rychlý a klidný. Začala rodit před obědem a na odpolední svačinu byla všechna koťata na světě. A zase ty barvičky, až oči přecházejí. Každé koťátko jiné a úžasné. Dětičky, jsme z vás totálně naměkko jak jste boží. Díky Nellynko a koťátka, vám přejeme do života jen to nej nej nej.

Quentin Basileo (Chodov) 
Quido Basileo (Karlovy Vary)
Queen Nelly (Znojmo) 
Quin Nelly (Brno) 
Quincy Nelly (Most)Vrh P Mireille x Basileo 25.07.2021 BSH

Velké letní očekávání se naplnilo. Naše první briťátka se narodila. Tak jsme se na ně těšili, plni očekávání, jaké barvičky se nám narodí. A bylo to jedno velké překvapení. Mirince se narodilo 5 úžasných kuliček a každá jiná. Je to tak barevný a rozkošný vrh. Neskutečné. Díky Mirinko, jsou hebouncí a i tvůj porod byl úžasný, vše šlo jako po másle. 

Milujeme je a nejraději bychom si je všechny nechali :)

Prince Basileo (Kladno)
Pol Basileo (Klášterec nad Ohří) 
Patrick Basileo (spolu s Princessnou Mladá Boleslav) 
Princess Mireille (spolu s Patrickem Mladá Boleslav) 
Penny Mireille (Tachov) 


Vrh O Laura x Bastian 12.07.2021 BEN

Poslední Bastienovo kotě a také Lauřino poslední kotě. Jak se říká hřeb celého večera, v tomto případě hřeb Bastienovo chovu. Ta nejkrásnější a nejúžasnější sněžná holčička. Od začátku výjimečná a perfektní. Vhodná a preferovaná do chovu. Opravdu přenádherná slečna Olivia. Jsme na tebe holčičko pyšní a samozřejmě i na tvé rodiče. 

Olivia (Krkonoše)


Vrh N Brenda x Bastian 09.06.2021 BEN

Náš nejpočetnější a nejpracnější vrh. Nejen, že se nám nikdy nepoštěstilo mít hned 6 krásných a zdravých koťátek, tak se nám ani nestalo, že by kočička neměla mléko. Ač se snažila, starala, čistila, apod. tak mléka buď měla málo nebo téměř žádné. Takže od začátku to jsou malí rozmazlení parchantíci, co jsou vypiplaní na umělém mléku. Byla to dost náročná řehole, ale stojí to za to. Máme 6 čiperů. Broučci budou dělat každému velkou radost, jsou totiž extrémně socializovaní.

Nicolas Bastian (Plzeň spolu s Christinou)
Neo Bastian (Plzeň) 
Naomi Brenda (Praha)
Nessie Brenda (spolu s Nansi Praha)
Nansi Brenda (spolu s Nessie Praha) 
Nadine Brenda (Praha) 


Vrh M Jasmin x Flu Benigea 21.05.2021 RUS

Byl pátek odpoledne a Jasmínka byla nervózní. Bříško spadlé, hnízdo připravené a já už tušila, že se porod blíží. Pan doktor předpověděl 4 miláčky, takže nám bylo jasné, že bude veselo. porod byl rychlý, hladký i když Jasmínka byla trochu vyjukaná. Nejdříve se narodili 3 chlapci, což nás trochu vyděsilo, chtěli jsme si jednu holčičku nechat. Naštěstí jako další přišla na svět kočička a co nikdo již nečekal, tak se o pár minut později narodila další a poslední kočička. Dětičky vítejte na světě. 

Merlin Flu (rezervovaný Brno) 

Marcus Flu (rezervovaný Dortmund DE)

Mickey Flu (rezervovaný Teplice)

Mia Jasmin (zůstává doma)

Merry Jasmin (rezervovaná Praha)


Vrh L Jane x Cid Benigea  14.04.2021 RUS

Tak dlouho očekávaný vrh ruských modrých koťátek je tu. Moc jsme se těšili, po 2 nepovedených krytí a dlouhém čekání je to tu. Narodily se nám 2 nádherné, chlupaťoučké, rozkošňoučké, tlusťoučké holčičky. Jedna je krásnější jak druhá. Jsme neskutečně šťastní. Obě holčičky zůstávají v rodině. Holky vítejte na světě!


Lilly Jane (zůstává doma)

Lea Jane (zůstává v rodině)


Vrh K Gloria x Bastian 28.02.2021 BEN

Ta naše Glorie alias Sofinka je neskutečně přesná. V neděli ráno jsme si říkali, dnes by mohla porodit, hezké datum a hlavně vypočítaný termín. A taky se tak stalo, odpoledne si Sofča mňoukla a my věděli, že je to tady. Během chvíle porodila kočičku Klarisu s váhou 99 gramů, za hodinku porodila Kelly s váhou 101 gramů. Vzhledem k tomu, že jsme kvůli koroně nebyli na RTG a také proto, že měla Sofinka malé bříško, jsme předpokládali, že je porod u konce. Ale za dvě hodinky nás Sofinka překvapila dalším koťátkem, tentokrát už posledním a to chlapečkem Kevinem s váhou 103 gramů. Jsou hnědí, sametoví a nádherní. Vítejte zlatíčka.

Klarisa Glorie (zůstává doma)

Kelly Glorie (zůstává doma)

Kevin Bastian (Bratislava)


Vrh J Laura x Bastian 09.02.2021 BEN

My i kočička jsme byli velmi netrpěliví a už několik dní jsme vyhlíželi, zda kolem nepoletí čáp či vrána a nepřinese nám uzlíček plný koťátek.
A v pondělí 9.2.2021, po více než 7.mi měsících, jsme se dočkali. Laurince a Bastíkovi se narodilo 5 koťátek, tentokrát s jasnou mužskou přesilou, 4 kluci a 1 holčička. Porodní váha byla v rozmezí 86 g až 96 g. Dokonce se nám mezi kluky vloudil i jeden překrásný sněžný chlapec. Kloučci se jmenují James (sněžný), Josh, Jerry a Jack, holčička je Jessica. Vítejte broučci.

James Bastian (sněžný) (Karlovy Vary)
Joshua Bastian (Lovosice)
Jerry Bastian (Krupka)
Jack Bastian (spolu s Jessicou Praha)
Jessica Laura (spolu s Jackem Praha)


                  Vrh I Glorie x Bastian 07.07.2020 BEN

Úterý 7.7.2020 na den přesně rok od Gloriiných posledních koťátek, venku dusno, napjatá atmosféra, porod na spadnutí. Odpoledne ve 14:45 to tu bylo. Glorče praskla voda a za 15 minut se na svět dralo první kotě, teda slůně, teda kotě :) Narodil se nádherný obřík Ice Cream s váhou 128 gramů, po chvilce následoval Iggy Pop s váhou 113 gramů a za ním stejně velký Itchy S. Kluci jsou obrovští a mají se velmi čile k světu. Přibírají raketovou rychlostí a už teď mohu s klidem říci, že to budou pořádní chlapáci.  Kluci vy nám ještě ukážete :) Je to příjemná změna po jarním ryze holčičím triu. Vítejte :)

Ice Cream (Kadaň)
Iggy Pop (Zlín)
Itchy S (Klášterec nad Ohří)


                 Vrh Ch Laura x Bastian 19.03.2020 BEN

Přesně 6 měsíců po našem posledním vrhu H se náš Bastík stal znovu hrdým otcem 3 koťátek, tentokrát samých holčiček. Laurinka ač vypadala jako kdyby spolkla medicimbál, tak porodila "pouze" 3 koťátka. Ale za to naprosto nádherná. Sice jsme očekávali vzhledem k předchozím spojením nějaké to světlé koťátko :) holčičky jsou i tak naprosto boží. Jako první na svět přišla chvilku po šesté ranní Christina, byla největší a nejsvětlejší, to si zatím hrdě drží. Pár minut po ní se narodila Charlotta o ždibec menší a odstín tmavší. A nakonec po necelých 4 hodinách se narodila nejmenší, nejvýraznější a nejtmavší Cherry. Jsou perfektní a jsme na ně moc hrdí. Vítejte holčičky naše!

Christina (Plzeň)

Charlotta (Košice SK)

Cherry (Praha)


              Vrh H Xena x Bastian 19.09.2019 BEN

Téměř přesná jak hodinky je ta naše Mňauinka. Den před mým odhadem odpoledne kolem čtvrté hodiny začala rodit. Průběh porodu byl rychlý a klidný. Mňauinka za mnou přišla, mňoukla a praskla jí voda. Okamžitě si lehla do porodnice a s mojí drobnou asistencí porodila tři překrásná hnědá koťátka a opět jim předala glitter. Třpytí se opravdu nádherně. Nejdříve se na svět podívala nejmenší Hermionka, po ní mazlík Harry a nakonec šílená Helga :) Vítejte miláčkové.

Hermiona (Jirkov)

Harry (Rokycany)

Helga (Treuchtlingen DE)


              Vrh G Cloe x Bastian 25.07.2019 BEN


Byl čtvrtek, velké horko, dusno a Cloe to už dál nemohla vydržet a v odpoledních hodinách začala rodit. Porod byl hladký, bezproblémový a rychlý. Narodilo se 5 překrásných a barevných kuliček. Z toho 4 holčičky a jeden chlapeček, bylo to překvapení, že nám převládají holčičky. Máme nejsvětlejší Gerdu zimní královnu, o kousek tmavší zlatou Goldie, hnědou Grétu a Ginny. Chlapeček se jmenuje George. Vítejte překrásná koťátka.

Gerda (Rokycany spolu s Grétou)

Goldie (Ústí nad Orlicí)

Gréta (Rokycany spolu s Gerdou)

Ginny (Cheb)

George (Olomouc)


             Vrh F Glorie x Bastian 07.07.2019 BEN


Glorie alias Sophie byla od rána nervózní, nezvykle často a hlasitě mňoukala, byla neposedná a my už tušili proč. V odpoledních hodinách přivedla na svět 4 krásná koťátka. Koťátka jsou veliká, akční, hlasitá a plná života. Jsou nádherně hnědí, posetí miliónem rozetek všemožných tvarů. Sophince se narodily 2 úžasné holčičky Filoména a Fifinka a dva nádherní kocourci Falco a Frederick. Jsou perfektní :)

Filoména (Kovářská)

Fifinka (Teplice)

Frederick (Kadaň)

Falco (Praha)


               Vrh E Laura x Bastian 09.06.2019 BEN


Dne 09.06.2019 se nám narodil překrásný a rozmanitý vrh. Nejdříve se přesně ve 04:00 poprvé nadechl středně hnědý chlapeček Eddie, po něm hnědý Elvin, za malou chvilku ho následoval překrásný světlý Elvis. Laurinka chvilku odpočívala aby nabrala síly na dvě roztomilé holčičky Elzu a Elizabeth. Koťátka se mají čile k světu, když zrovna nebaští, tak pěkně nahlas vokalizují :D jsou to přece bengálky :) Už teď je moc milujeme. 

Eddie (spolu s Elvisem Nymburk)

Elvin (Aš)

Elvis (spolu s Eddiem Nymburk)

Elza (spolu s Daenerys Mnichov DE)

Elizabeth (Kynšperk nad Ohří)


               Vrh D Xena x Bastian 15.05.2019 BEN

Dne 15.05.2019 v odpoledních hodinách se na svět vyklubala 3 krásná koťátka. Jen co na ně zasvítilo sluníčko, tak se třpytili jako kdyby byli ze zlata. Po své mamince zdědili glitter. Koťátka se narodila drobnější, ale plná života. Manžel říkal, že vypadají jak malí švábi :D Vítejte na světě Daenerys za bouře zrozená, Dolores a Draco. Jsou to ti nejnádhernější medvídci na světě.

Daenerys (spolu s Elzou Mnichov DE)

Dolores (Praha)

Draco (Sokolov)


              Vrh C Cloe x Bastian 09.03.2019 BEN

Dne 09.03.2019 v ranních hodinách nás čekalo milé překvapení. Porod Cloe byl na spadnutí, ale žádné náznaky, že se již blíží, nebo že se již rozběhl. I když jsme naši nejmladší princelku Cloe stále kontrolovali a spala s námi v ložnici, tak v tichosti porodila 3 krásná koťátka. Ráno po snídani jsme chtěli vyklepat deku v pelíšku a v ní se nacházely nádherné chlupaté uzlíčky. Narodil se jí překrásný hnědý Caesar s váhou 93g, úžasný světlý Casper s váhou 87g a perfektní Cleopatra s váhou 84g. Jsou překrásní a roztomilí.

Caesar (Plzeň)

Casper (Sokolov)

Cleopatra (Karlovy Vary)


           Vrh B Gloria x Bastian 27.02.2019 BEN

Dne 27.02.2019 po návratu z práce nás netrpělivě čekala Gloria se slabými porodními stahy. Jen co jsme si k ní sedli, začala zrychleně dýchat a za hodinku bylo na světě první hnědé koťátko. Od doktora jsme měli potvrzené 4 koťátka, tak nás nepřekvapilo, že se za chvíli na svět dralo další kotě. Značně unavená Glorie si dala téměř dvě hodinky pauzu. Po odpočinku, kolem osmé hodiny večer znovu zatlačila a měli jsme tu další hnědou kuličku, po pár minutách jí následovalo další koťátko. Čekali jsme, že porod skončil, ale k našemu překvapení se narodilo další a teď již poslední koťátko. Jak jsme všichni očekávali, tak mají koťátka hnědou barvu a perfektní rozetky. Dne 27.02.2019 jsme na svět přivítali Bellatrix s váhou 100g, Blair s váhou 83g, Britney s váhou 92g, Benjamina s váhou 99g a nakonec Bruse s váhou 88g. Vítejte miláčkové!

Bellatrix (Šumperk)

Bessy (Brno)

Benjamin (Karlovy Vary)

Bruse (Plzeň)


           Vrh A Laura x Bastian 17.01.2019 BEN


Dne 17.01.2019 po desáté hodině večer, se nám po netrpělivém čekání narodilo krásných 5 koťátek. 2 holčičky a 3 chlapečci. Vážili 82 g - 89 g. Jako první se na svět dral světlý chlapeček Albus s váhou 84 gramů, jako druhý se narodil Arnold s váhou 82 gramů, jako třetí se na svět podívala největší světlounká Annie s váhou 89 gramů, jako čtvrtá přišla hnědá holčička Aisha s váhou 86 gramů a jako poslední vykoukl hnědý Atrei s váhou 84 gramů.

Číslo 1. Annie (Praha spolu s Atreiem)

Číslo 2. Albus (Praha)

Číslo 4. Aisha (Aš)

Číslo 5. Atrei (Praha spolu s Annie)